Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tým A

Krajský přebor 2. třídy D



Play Off
Sokol Velké Popovice
SKP Olympia Kutná Hora "A"
SKP Olympia Kutná Hora "A"
10:0wo, 10:0wo
TTC Říčany "C"
9:9, 8:10
Sokol Velké Popovice
Sokol Velké Popovice
9:9, 10:7
Sokol Týnec n.L.

Play Out
SKP Olympia Kutná Hora "B"
TJ Klučov
TJ Klučov
5:10, 5:10
SKST Vlašim "B"
10:2, 10:0wo
SKP Olympia Kutná Hora "B"
SKP Olympia Kutná Hora "B"
10:3, 9:7
SDH Petroupim

Tabulka:
1.SKP Olympia Kutná Hora "A"2217230247:14953
2.Sokol Velké Popovice2214170243:15343
3.Sokol Týnec n.L.2215160233:16340
4.TTC Říčany "C"2213180201:19540
5.Kavalier Sázava "B"2212280214:18238
6.FK Kolín "C"2213171226:17037
7.Sokol Benešov2211380220:17636
8.TJ Klučov2210660227:16936
9.SKST Vlašim "B"2274110174:22225
10.SKP Olympia Kutná Hora "B"2270150173:22321
11.SDH Petroupim2211200120:2764
12.Sokol Kostelec n.Č.l. "B"220220098:2982


Sokolu Týnec n.L. bylo odečteno 6 bodů

Tým B
http://www.pinec.info/htm/rozpis/?soutez=162

Okresní přebor 1. třídy

Soutěž:Okresní přebor 1. třídy
Vedoucí:Petřík Zdeněk


Herna:Sokolovna u kurtů

Poř.
MužstvoUtkáníVRPZápasyBody
1. Líbeznice B 222002273:12362
2.
Mnichovice A 221606244:15254
3.
Odolena Voda B 221426237:15952
4.
Odolena Voda A 221156212:18449
5.
Svojetice A 221237220:17649
6.
Čelákovice A 221138235:16147
7.
Říčany D 228311185:21141
8.
Velké Popovice B 228212181:21540
9.
Přezletice B 228113179:21739
10.
Čelákovice B 226115139:25735
11. Mnichovice B 225017152:24432
12. Úvaly A 222218119:27728

Poř.SysIdHráčPlatnostKomentář
1
Smola Jiří06/2017
2
Šiler Jiří06/2017
3
Roško Jaroslav06/2008
4
Petřík Zdeněk06/2017
5
Vejmelka Jaroslav06/2010
6
Zita Petr06/2012
7
Dvořák Martin06/2017
8
Šimek Zdeněk06/2016
9
Lukáš Petr06/2017
10
Říha Vlastimil06/2010
11
Hynek Jaroslav06/2010
12
Durčák René06/2010
13
Hladík Petr06/2016
14
Brož Zdeněk06/2018
15
Petřík Václav06/2018

Tým C
http://www.pinec.info/htm/tabulka/?soutez=163

Okresní přebor 2. třídy

Soutěž:Okresní přebor 2. třídy
Vedoucí:Zita Petr


Herna:Sokolovna u kurtů

Poř.
MužstvoUtkáníVRPKZápasyBody
1. Brandýs D 1813230202:12246
2. Líbeznice C 1812240192:13244
3.
Říčany E 189630183:14142
4.
Tehov A 188550173:15139
5.
Odolena Voda C 1810170184:14039
6.
Velké Popovice C 186390138:18633
7.
Mnichovice C 1861110151:17331
8.
Úvaly B 1853100146:17831
9. Čelákovice C 1842111124:20027
10. Odolena Voda D 1841130127:19727

Poř.SysIdHráčPlatnostKomentář
1
Vejmelka Jaroslav06/2010
2
Zita Petr06/2012
3
Dvořák Martin06/2017
4
Šimek Zdeněk06/2016
5
Lukáš Petr06/2017
6
Říha Vlastimil06/2010
7
Hynek Jaroslav06/2010
8
Durčák René06/2010
9
Hladík Petr06/2016
10
Brož Zdeněk06/2018
11
Petřík Václav06/2018